Mūsu pamatvērtības:

  • Labas cenas
  • Draudzīga attieksme
  • Kompetentas konsultācijas
  • Savas jomas profesionāļi
  • Personīga atbildība klienta priekšā

Šie ir noteikumi mūsu komunicikācijas ar klientu. Mēs strādājam, lai būtu labākie, lai mēs būtu Jūsu atbalsts un lai Jūs justos ērti un omulīgi.

Drasudzīgais mūzikas veikals NartissLV savu darbību sāka 2008.gadā, jo vēlējāmies sniegt Rietumos tik pierasto uzņēmuma filozofiju ar uzņēmua īpašnieka Vaira Nartiša personīgo garantija kvalitāti.

Mēs esam lepni par apmierinātiem klientiem.

Mēs esam priecīgi par klientiem, kuri ir apmierināti ar Draudzīgā mūzikas veikala NartissLV servisu un ieteiktajiem mūzikas instrumentiem un aksesuāriem.

Mēs esam laimīgi par klientiem, kuri atgriežas Draudzīgajā mūzikas veikalā NartissLV un kuri iesaka mūsu servisu arī saviem draugiem, paziņām un kolēģiem.

Mēs esam emocionāli, sirsnīgi un atbildīgi.

Mēs degam par savu darbu, aizraujamies par jaunām idejām, esam atvērti un ieklausamies savois profesionālajos kolēģos, lai būtu informēti par jaunākajām pasaules tendencēm mūzikas instrumentu būvniecībā un mūzikas instrumentu aksesuāru inovācijās. Tas mums palīdz būt laikmetīgiem, zinošiem un profesionāliem mūzikas instrumentu un aksesuāru industrijā.

Vairis Nartišs

Viens no labākajiem un leģendārākajiem Latvijas pūšaminstumentālistiem. Soloatskaņotājs, komponists, Latvijas Nacionālās operas simfoniskā orķestra mākslinieks, producents, dažādu muzikālo projektu dalībnieks.

Pirmais un pagaidām vienīgais starptautiski  novērtētais Latvijas un Baltijas pūšaminstrumentālists, kurš ir kļuvis par vadošā metāla pūšaminstrumentu ražotāja Vincent Bach oficiālo mākslinieku.

Vairis Nartišs ir augstu novērtēts ar saviem metāla pūšaminstrumentu izgudrojumiem.

V.Nartišs ar savu neordināro domāšanu, uzdrošināšanos un drosmi ir izgudrojis un radījis dažādas inovatīvas lietas, kas uzlabo pūšaminstrumentu skanējumu.

Tieši ar šādu netradcionālu un neordināru piegājienu, Vairis Nartišs arī atvēra savu – Draudzīgo mūzikas veikalu NartissLV.

Daļa veikala sortimenta ir papildināts, iedziļoniet tajā, piedomājot vai mēs spēsim par tiem kaut ko pastāstīt, vai mēs spēsim tos nodemonstrēt un vai tas ir labākais, ko mēs spējam piedāvāt.