Garantija, piegādes, apmaksas un preču atgriešanas noteikumi

Piegādes noteikumi

1. Mūzikas veikals www.nartiss.lv veic piegādi visā Eiropas Savienības teritorijā.

2. Piegādes tarifi:

2.1. Saņemt preci NartissLV veikalā, A.Čaka 46 - EUR 0,00. Samaksu var veikt skaidrā naudā pie preces saņemšanas, ar pārskaitījumu, vai caur Paypal sistēmu.

2.2. Saņemt preci caur OMNIVA pakomātiem - EUR 4,00. Samaksu var veikt ar pārskaitījumu, vai caur Paypal sistēmu.

2.3. Rīga, Mārupe - EUR 5,00. Samaksu var veikt skaidrā naudā pie preces saņemšanas vai ar pārskaitījumu (apmaksājot preces un piegādes cenu). Rīgas un Pierīgas klientiem prece tiek piegādāta ar kurjeru. Smaga svara preces (piemēram digitālās klavieres), tiek piegādātas līdz ārdurvīm.*

2.4. Pierīga (Baltezers, Baloži, Ķekava, Pinķi, Dreiliņi, Ādaži u.c. Pierīgas teritorijas) - EUR 7,00. Samaksu var veikt skaidrā naudā pie preces saņemšanas, ar pārskaitījumu vai caur Paypal sistēmu  (apmaksājot preces un piegādes cenu). Rīgas un Pierīgas klientiem prece tiek piegādāta ar kurjeru.

2.5. Pārējā Latvijas teritorija - samaksa par preci un piegādi tiek veikta tikai ar pārskaitījumu bvai caur Paypal sistēmu, savukārt piegāde tiek veikta caur Latvijas pastu vai OMNIVA sistēmu.

Sūtījumiem, kuru svars nepārsniedz 10 kilogramus Latvijā tiek piemērota standarta piegādes cena - EUR 8,50.**

Sūtījumiem, kuru svars nepārsniedz 20 kilogramus Latvijā tiek piemērota standarta piegādes cena - EUR 12,00.**

Sūtījumiem, kuru svars pārsniedz 20 kilogramus, lai precizētu piegādes izmaksas lūdzam zvanīt mums.

2.6. Lietuva, Igaunija:

2.6.1. Tallina,Viļņa - piegāde tiek veikta ar Cargobus.eu vai caur OMNIVA pakalpojumiem. Cena tiek aprēķināta pēc tarifa EUR 4,50 + Cargobus Expresis vai OMNIVA aprēķinātais piegādes tarifs, atkarībā no preces svara.

2.6.2. Pārējā Lietuvas un Igaunijas teritorijā tarifs tiek aprēķināts atsevišķi pēc tarifa EUR 4,50 + Cargobus kurjers vai OMNIVA aprēķinātais piegādes tarifs, atkarībā no preces svara.

2.6.3. Ar OMNIVA pakomātu sarakstu Jūs varat iepazīties šeit - https://www.omniva.lv/privats/adreses


2.7. Eiropas Savienība - atkarībā no preces svara, saskaņā ar kurjerpasta aprēķināto tarifu.

            *   Mēs esam izpalīdzīgi un, protams, palīdzēsim ienest preci Jūsu apartamentos. Šī atsauce attiecas uz precēm, kuras kurjers nevar pārvietot viens pats, neriskējot sabojāt preci.

            ** Ja prece ir viegla svara (piemēram metronomi vai piemutņi), tad var tikt piemērots letāks piegādes tarifs. Lai precizētu šīs izmaksas, droši zvaniet.

 

Apmaksas noteikumi

1. Par preci var norēķināties skaidrā naudā (tikai Rīgā un pie-Rīgā), ar pārskaitījumu vai caur Paypal sistēmu.
  1.1. Maksājot skaidrā naudā, samaksa var tikt veikta pie preces saņemšanas.
  1.2. Maksājot ar pārskaitījumu, prece tiek izsūtīta tikai pēc samaksas par preci saņemšanas www.nartiss.lv uzņēmuma - SIA ES projekti, kontā. Rekvizīti pieejami šeit
       1.2.1. Pirms pārskaitījuma veikšanas, lūdzam sazināties ar mums, lai noskaidrotu, vai vēlamā prece noliktavā ir pieejama.

2. Ja prece veikala noliktavā nav uz vietas un tiek pasūtīta no ražotāja, tad norēķini tiek veikti sekojoši:

     2.1. Avansa maksājums 10% apmērā no preces vērtības tiek samaksāts preci pasūtot.

     2.2. Atlikušais maksājums 90% tiek veikts līdz ar preces saņemšanu.

 

Garantijas laiks

Precēm tiek dots 2 gadu garantijas laiks rūpnīcas defektiem. Garantija neattiecas uz defektiem, kas radušies pircēja ļaunprātīgas rīcības rezultātā.

 

Preču atgriešana

Preču atgriešana iespējama likumdošanā noteiktajā kārtībā - 14 dienu laikā no preces nopirkšanas brīža, Atgrieztajai precei jābūt oriģinālajā iepakojumā, bez vizuāliem defektiem un skrāpējumiem.